Pogledaj jedan post
Old 17.05.2004., 13:31   #3
Usporedi sa projektom na osnovi kojeg si dobio gradjevinsku. Ako se nesto razlikuje od onoga sto pise u projektu, onda trebas, barem teoretski. U praksi, mislim da ti nitko nece praviti probleme ako to napravis bez gradjevinske. U Hrvatskoj ima toliko kuca koje su potpuno sagradjene bez geradjevinske da mislim da jednostavno nema smisla gnjaviti bilo koga tko ima gradjevinsku. Volio bih cuti i druge komentare.
Mene zanima slicno pitanje koliko se izgradjena kuca smije razlikovati od one za koju je dobivena gradjevinska. Ako su velike razlike vjerojatno ne mogu dobiti uporabnu. No ne znam koliko je to bitno. Koliko cujem kod nas i onako vecina obiteljskih kuca nema uporabnu dozvolu. Mene zanima u kojem slucaju to moze biti problem ako se ne izvadi uporabna dozvola vec se cijelo vrijeme zivi u kuci koja je sluzbeno jos uvijek u gradnji. Recimo:
imam projekt za kucu sa 2 etaze i za nju imam gradjevinsku, no ja napravim samo jednu etažu , stavim krov i zatvorim kucu i zivim u njoj, a ako jednog dana odlucim dici jos jednu etazu vec imam dozvolu, u medjuvremenu zivim u kuci koja nema uporabnu dozvolu. Da li je to problem?
korisnik is offline  
Odgovori s citatom