Pogledaj jedan post
Old 11.03.2004., 22:52   #12
Quote:
Clea kaže:
celulit je medicinski problem, a dlake na spolovilu sekundarna spolna karakteristika...hm, toliko o tome.

ja sam rekla da mi je glupo depilirati cijelo (CIJELO) spolovilo...za to sam optužena da smrdim..... šteta što ti tada nowa nije toliko išla na živce....pa nisi primjetila tu duhovitu kreaciju....

Grozno zensko stvorenje. Stvarno, sram te bilo. Prava

Naime, kao prvo (kao kuzis ja se stalno nesto nekom opravdavam na ovom ZK, zato tu cesto i nisam prije isla... a i necu ubuduce... jebiga), ne znam tko je pisao o dlakavosti, oke ispalo je da si ti. Da sam znala da si ti - vjeruj mi, ne bi se ustrucavala to rec.
Nda, glede celulita i medicinskog problema - da je medicinski problem ali u 3. ili 4. stadiju, do tad samo - estetski. Za dlake - sto se spolovila tice - stvar izbora i osobnog ukusa.

NoWa (ovo je kao drugo, cinimise), mi je oduvijek isla na qurac, al sam ju dugo imala na Ignore. Đest for d rekord (opet se opravdavam). A s druge strane nisam tu da bi joj vjecno skakala za vrat. Kuzis, treba mi je paglu do bola i jebiga, trudim se ne postat s njom, osim kad mi al ono fakat fakat ide na qurac, odgovorim joj (opravdanje 10x).
dora is offline