Pogledaj jedan post
Old 11.03.2004., 22:58   #16
Quote:
dora kaže:
Za rolanje al imam jedan proble ne znam se rolat. Kupila sam role, sve divno i krasno kad se rolam (uvjetno receno) po doma, al vani, na betonu... to juri ko ludo... a ja bas nemam neki osjecaj za ravnotezu.
Koje ovo veze ima s temom u biti? Ah, da malo sam se pozalila na visese sise sad na to kak se nisam do dana danasnjeg naucila propisno rolat... moj sljedeci post: "Ubicu se"
iskreno?

I ja sam kupila role a nisam znala rolati ( ni klizati, a to kao pomaze) Isla u Graz po njih i kaze meni tip, pa ajde svi kao probaju djir po ducanu...a ja rekoh, ako ja prodjem djir...nece vise biti ducana

Dosta su kostale, roces, te sam tako imala motiv za nauciti. Naucila me best frendica, bile je beskrajno strpljiva i nije se pretjerano smijala dok sam bubala na pod

Ako imas slikonske kotace, da to juri. Ali dora, zaista mozes nauciti

Ako sam ja naucila...a meni su rkeli da moram nositi natpis ispred sebe...pozor, opasnost na cesti

I napadala sam se posteno, ali s vremenom nauci covjek i padati kako treba.

I pita mene frendica prije nego smo krenule s ucenjem, da kako ja kocim...a ja kazem, padnem u zbunje, pa stanem

Ali sto mi je bio gust navecer sat vremena po Jarunu, poslije na trbine sjesti i slatkac u ruke...those were the days...
Winona is offline