Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 21:23   #112
17. Odu kod urologa dva ortaka, jedan ima crvenu onu stvar, a drugi plavu. Prvome kaze doktor da se opere, a drugome da mora da ga seku. Pozali se prvi, zasto njemu da seku, a drugi samo da pere. Na to ce njemu doca jedno je karmin, a drugo je gangrena.

16. Dosao pacijent kod lekara: doktore,doktore imam problem. O cemu se radi? Ja mnogo volim krompir pire. Ja ne vidim nista lose u tome i ja ga mnogo volim. Odlicno, obecajte da ce te me posetiti da vidite moju zbirku!!

15. -Doktore, svi mi kazu da sam nevidljiv ! - A ko je to rekao ?

14. Dodje covek kod doktora i kaze: -Doktore, doktore suzi mi oko. I doktor mu ga suzi.

13. Je li vas strah? - pita zubar pacijenta. Jest, i to grozno. No, popijte casicu konjaka...Jos me je strah. Nakon sto je popio skoro litru, pacijent veli: A sad bih volio vidjeti nekoga tko bi se usudio da MI TAKNE ZUB!

12. Sestra: Doktore, covjek kojeg ste maloprije lijecili srudio se kod vrata.Doktor: Okrenite ga tako da izgleda kao da je upravo dolazio.

11. Izlazi covek iz ljekarske ordinacije i srece svog prijatelja koji zamuckuje: - SSss...sstt-tebi faali ? - Imam zapaljenje prostate. - AaaaAaa ssss..stta tt-tti jee tto ? - Pa znas : ja pisam tako kako ti govoris. Poslala: Jovana

11. Direktor ludnice zove policijsku stanicu i trazi pomoc u hvatanju bolesnika koji je tog dana pobegao s lecenja. -...visok je metar i pedeset, vrlo je mrsav i tezak je oko dvesta kila... -Ali to je nemoguce! Covek od metar i pedeset, mrsav i dvesta kila? -Pa jesam li vam rekao da je lud!!

10. Upita pacijent doktora: - Doktore, Sto mislite moze li se preko WC daske dobiti SIDA. - Paa, moze. Ali nemojte komplikovati, postoje i jednostavniji nacini. Poslao: Opsednut

9. Pregleda doktor pijanca, i odustaje: - Zao mi je, ne mogu vas pregledati zbog velikog pijanstva. - Nema frke ... HIK .... doktore, doci cu ja kad se ... HIK ... otreznite.

8. Doktore, imam osecaj da patim od zaboravnosti. - Pa to je stvarno nezgodan problem. A kad ste to osetili? - Sta kad sam osetio?

7. Koja je najbolja bolest na svijetu? SKLEROZA! Prvo - nista ne boli, a drugo - svakog dana cujes nesto novo!

6. Ulazi kod doktora covek sa zabom na glavi. Doc.: "Izvolite sta vas muci?" "Ma izraslo mi nesto na dupetu"- odgovara zaba

5 Doktor: Boli li vas kad cinite ovo? Pacijent: Da. Doktor: E, pa, nemojte to ciniti.

4. U trenutku kada je mladi hirurg izlazio iz operacione sale, upravnik bolnice ga zaustavi i zainteresovano upita: - No, dragi kolega, kako je prosla operacija? Operacija? - zacudi se mladi hirurg .- Oh, majku mu, a ja sam mislio da se radi o autopsiji!

3. Doktor: Ne brinite se, nije opasno to sto pricate sami sa saobom. - Pacijent: Ali doktore, ja sam tako dosadan!

2. Doktor: Jeste li imali ovo prije? Pacijent: Da. Doktor: E, pa, dobili ste to ponovo.

1. - Aman, doktore, ja dosao na operaciju krajnika, a vi mi izvadiste i slepo crevo?!! - Jest... Kolege su mi aplaudirale posle prve operacije pa sam im morao nesto izvesti na bis.



**. No 1 Dosadan si ko moje govno sto sad pokusava da izadze. Poslao: ToTaLnOOLuD

21. Dosadniji si od tvoje keve sinoc! Poslao: ArTiC

20. Dosadan si ka stidna uš! Poslala: Mala_Mare

19. Sladak si k'o kasika soli. Poslao: Doomlord

18. Ma napasi mi se guznih dlaka, odjebi bolan!

17. Prilepio si se za mene kao krpelj!!!!! Poslao: S/15

16. Navali ko vo na pizdu. Poslao: Goran

15. Sta citas?! Igra mecka,a?! Bjez bre odatle dosadan si! Poslala: Night_Queen

14. Odadri mali nijesi moja tipa!

13. Nemoj mi dosadzivat ko neka plavusa kad joj se nesto treba objasnit. Poslao: ToTaLnOOLuD

12. Dosadan si ko buva! Poslao: Josip

11. Ti jednim ustima dvije pjesme pjevas... Daj prekini vise, DOSADAN SI!! Poslao: Dejan__

10. Odflaksaj mali! Poslao: Ico

9. Sta si navalio ko' mutav na telefon! Poslao: >-slobodni strelac-->

8. Sta si toliko dosadan bre udavio si gnjurca! Poslao: Pekiconi

7. Sladak si ko sesnaest secernih bolesti. Poslala: Ljubicica

6. SKINI MI SE S KURCA! Poslao: Svetozar_99

5. Dosadan si pun *****! Poslao: Timmy

4. Dosadan si ka` proliv. Poslao: NightSeeker

3. Nakačio se kao stidna vaš.

2. Dosada ni kao retko govno u sred gusta grada.

1. Dosadan si kao avganistanska stenica.


FILMSKE DOSETKE
(Dobre djevojke su dobre, ali nevaljale su jos bolje)

Ako pomislite na neku nezaboravnu dosetku ili pametnu repliku, velike su šanse da ste je prvi put čuli bas u nekom filmu. Naravno, neki poznati citati imali su više uspeha od drugih, a oni najbolji uvek ce zvučati sveže, bez obzira koliko puta ih ponovili. Zbog toga je i sačinjena ova lista najčuvenijih replika 20. veka.




242. No 1 Kad budete videli kilometre picetine na mojoj sahrani, onda cete znati k`o je bio cika Velja! Poslao: Arsa

***. No 2 Eh, kad sam ja pevao, tvoja majka je bila nevina. (Maratonci) Poslao: Rina

***. No 3 Ma znas li ti da sam ja ovo zaradio dok si ti srao u gace i jeo pacija govna umesto dudinja-,,ko to tamo peva`` Poslao: Djole

***. No 4 O Turci, ima li medju vama pickama koja slobodna za stiskavac-``lepa sela lepo gore`` Poslao: Djole

***. No 5 "Pusit kurvu nek ide, i onako ako ostane sa mladicima".....Lazo kako sam te ono naucio?...........>...."napunicemo je glavicima"...............TO LUTKO. Poslao: NeNaD_uK

***. van konkurencije Panticu znas kad ces dobiti povisicu? Kada budem kapetan na bela ladja... - Tesna koza Poslala: Sanja011

***. van konkurencije extra Otego si se ko frajla samo ti jos fali da cucnes kad pisas: Zikina dinastija Poslao: BULE

***. van konkurencije extra + Dodji da Cika Velja Bonu! - Lepa Sela Lepo Gore Poslala: Sanja011

***. "Skolarac klackaj se na kiti" - Balkanska Pravila Poslala: Sanja011

***. E crko da bog da...Dragan Nikolic reagujuci na kasalj Bate stojkovica, koji je prekinuo jebacinu stimca i arnericke u ko to tamo peva... Poslao: @ristotel

***. "Jel vise vjerujes sopstvenim ocima nego meni", iz filma Mala. Poslao: Ramona
sokre is offline  
Odgovori s citatom