Pogledaj jedan post
Old 20.01.2011., 17:19   #1658
Kad sam ja bila (prvi mjesec prošle godine),nije se smjelo van s odjela jer je sve zaključano.
Doduše nisu nam ni dali da izlazimo iz sobe,to im je dizalo nerve.
Sestre su uglavnom neljubazne i otresite,uz koju iznimku.
Mrze kad imate previše stvari,stalno viču radi toga.
Opominju da ormarić mora biti bez stvari kada dolazi vizita.

Meni je bilo grozno,iskreno.Svaki sam se dan uredno tuširala,a kada sam jednu sestru zamolila da mi skine već isteklu tokolizu da se okupam izderala se na mene da zato i imam trudove,jer se kupam.

A ispred doktora je rekla neka slobodno pitam,da će mi one skinuti tokolizu ako se trebam okupati.
A otuširati se trebaš,mislim pregledavaju,ne možeš biti smrdljiva,šporka...

U sobama je jako vruče,al dobra je stvar tv i kupaona u kojoj sam stvarno guštala.

Hrana je ok,nemam zamjerke.

Onaj botun za zovnuti sestre,eh,kad sam to napravila jer mi je na ctg-u nestalo otkucaja,za njega mi je sestra rekla da ga mogu stisnuti jedino ako umirem.

I još jedna zanimljivost,dođe mi ujutro u četvrtak vizita i kažu doma ću tek idući tjedan.
U petak ujutro dođe u sobu trudnica sa stvarima i kaže mi kako je to njen krevet.
Ja zbunjena odem do sestra i kažem im to,a one se izderu na mene neka se vratim u sobu.
Za uru vremena dolaze i govore amo mala doma.
Niti su me pitale ima li tko doći po mene,kako ću doma,ništa.Nego hajde doma,drugoj ženi treba krevet.
Ja pakiram silu stvari a one se deru na mene otkud toliko stvari,jesam li ja normalna....pa normalno da imam stvari kada su mi rekli da ću još ostati zaboga.
I tako me skoro izbace iz rodilišta,dolje u hodniku čekam ko bijednica nekoga da dođe po mene pošto nisu pčekivali da izlazim,nisu se izorganizirali.

Eto..iz prve ruke,bez pretjerivanja.

Al otada je prošlo godinu dana,možda se nešto promijenilo.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom