Pogledaj jedan post
Old 11.02.2011., 19:04   #248
Quote:
Pa kako vi ne razumijete da neki ljudi imaju stvarno strah od vaših ljubimaca i da ih ne žele u svojoj blizini.. Ubuduće ću biti upozorena od strane prijevoznika vozi li se i nekakva velika životinja i propustit ću vožnju.
U dobroj namjeri sam ostavila post, da svi vi djelujete sukladno pravilniku o vožnji vaših životinja, a sada me svi napadate...čemu...
Post NISI ostavila u dobroj namjeri, jer da jesi nebi se naslađivala time kako si se žalila upravi. A bogami, nebi se ni žalila da imaš imalo dobre namjere!

Pazi, njoj pas smrdi... Smrdi i meni, pa se ne žalim. Jer mi jednako tako smrde babe, dede i ostali primjerci netom izašlih ispod kamena koji se uredno voze busom al za sapun nisu čuli, al im zato rakija i kapula nije strana! Smrde mi i bebe kad se useru u pelene, a mama uredno to ignorira cijelim putem. I njima nitko neće prigovorit!

Nerviraju me i bebe koje plaču bez prestanka, nerviraju me djeca koja vrište i skaču, a mame samo stoje i tulavo se smješkaju ko da su friško lobotomizirane umjesto da reagiraju, nerviraju me glupe tuke koje laju na mobitel cijelim putem, pa se nitko na njih ne žali!

Jer su ljudi.

Moš mislit Da jesu poznavali bi osnove higijene i kulture...

Al zato moje mace predstavljaju valjda nacionalnu prijetnju pa im je vožnja autobusom zabranjena.

Zbog tebe i tebi sličnih fon obn primjeraka moje mace i ja (a ne samo ja, nego svi vlasnici životinja) se svaki jebeni put mučimo DESET SATI u vlaku bez wc-a, umjesto da put odradimo u 4 ipo sata busom.

Al eto, dobronamjerno mi nude smještaj u bunker... Da nebi kojem putniku pala kruna s glave ako jedna od njih slučajno mjaukne. Da, pa da se fino unutra smrznu ili skuhaju ili umru od šoka i što onda? Kome da se ja žalim? Upravi vodovoda?

Uhh... Ovo me NEOPISIVO frustrira...

OT: Postoji li IKAKVA mogućnost da se ljubimcima dozvoli ulaz u autobuse? Kome pisati molbu? Podnjeti peticiju? Bilo što?
__________________
The lord giveth and the lord taketh away. Sometimes the giveth seems a little disproportionate to the taketh. There seems to be a lot more takething going on... But there it is.
yabooka is offline  
Odgovori s citatom