Pogledaj jedan post
Old 31.08.2013., 23:02   #1872
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Hvala, sad mi je lakše, ona mi je baš simpatična!
Meni je bila simpatična i navijala sam za Koraya i Gulsum i njihove scene do one scene kad su spavali skupa su mi bile prva liga ali nakon toga mi idu nizbrdo. Nit je on sretan s njom nit je ona s njim...

Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
tu sam scenu ljubljenja i grljenja vidjela na internetu i dolucila gledati seriju, to mi je najdraza scena serija i ona kada Emir istuce Mehmeta
Kako ja obožavam tu scenu, to mi je možda najdraža scena u cijeloj seriji majkemi sam tu pomislila da su se ovo dvoje i uživo spetljali jer valja dočarat onu želju jedno za drugim onu ljubav strast čežnju čovječe kapa do poda
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Netko je tu napisao da u nastavku - Emirov put - se ne vidi njegova tuga za Ferihom. Međutim, u 68-70 se to jako dobro vidi. Čak i pretjerano. On više ne želi živjeti. Stalno dolazi na njezin grob. Neizmjerno tuguje. S nikim ne komunicira, samo tuguje. Radi kao bauštelac... i stalno traži priliku da umre (ulazi u sukobe, tuče, ranjen bježi iz bolnice, želi jednostavno umrijeti i biti s Ferihom) Jako dirljivo! Ali takva tuga mora prestati. Ne može tako živjeti cijeli život...
Ja nisam još odgledala seriju do kraja zapela sam na 54 epizodi i nikako se natjerat dalje no čitala sam od cura koje su već sve odgledale da je bilo 2 pokušaja Emirovog puta. Jedan gdje je Emir užasno patio za Ferihom i nije mogao nastavit dalje sa životom. Kako je Feriha umrla, tako je i Emir skupa s njom. Njegovo tijelo je bilo tu, ali njegovo srce i duša je odavno sa Ferihom. To me i strah gledat jer znam da ću se slomit na to. ali ima i drugi pokušaj Emirovog puta gdje se on dao u osvetu Yavuzu i spetljao se sa njegovom sestrom kako bi se osvetio jer mu se otac ubio zbog Yavuza i tu se uopće ne spominje Feriha nit on tuguje za njom već bari ovu drugu žensku i ponaša se kao da nikad nije ni bilo Ferihe.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline