Pogledaj jedan post
Old 24.04.2010., 11:04   #85
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
nije baš vezano za ovu temu ali ima poveznice sa gore navedenom pričom.

sjeća li se netko kuta?strašne tamnoplave , grozila sam se, ali danas bi nešto takvo možda imalo smisla, s obziroma na obleku različitih cijena, odakle kreće svaka podjela kod klinaca.

slažem se da je društvo zakazalo, da su se stvarne vrijednosti pogubile unatrag 20-ak godina.imam malu u vrtiću , pa već tu kreću priče o ljepoti,odjeći...od kuda klinki od 4 godine u riječniku da se neko djete ružno obuklo jer mu mama i tata nemaju novca.?

u zgbu je bila pokrenuta škola za roditelje, mislim da bi je svaka osoba trebala proći.a i nekakav bon-ton uvesti kao obavezu, tek toliko da se ljudi upoznaju što je i kome prihvatljivo govoriti.
Roditelji kojima je jasno da se dobro vidi jedino srcem tj. koji znaju da prave vrijednosti ne leže u stvarima, takva škola ne treba, a oni koji gledaju samo očima tu školicu mogli bi doživjeti kao liječenje frustracija siromašnijih roditelja.
Ljudi su takvi, lako se kvare, a sustav je zakazao - sačinjavaju ga isti takvi, koji imaju i potenciraju IMATI, a ne BITI.

Roditelj koji uspije unatoč svemu tome izaći na kraj bez frustracija u svog djeteta koje odlazi u školu ... zavrijeđuje više od zlatne medalje za dobar odgoj.
dtomas is offline  
Odgovori s citatom