Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 09:31   #3
...nedavno smo odlučili prodati stan u VG koji je u našem vlasništvu od prvog dana, ali nam VG više ne odgovara kao lokacija, jer nas je život jednostavno odvukao na drugu stranu....

...uglavnom....naselje 8.mart, danas je to Zvonimirova ulica, zgrada s dva ulaza,4 lifta, stan 40ak kvadrata, pogled okrenut prema glavnoj ulici.

Proteklih desetak godina u stanu su boravili podstanari, potrebno je sitno adaptiranje (farbanje, zamjena pločica i lickanje). Još uvijek nisam donio odluku da li da to napravim sam ili da jednostavno s ozbiljnim kupcem dogovorim spuštanje cijene za iznos adaptacije. Čak mi se ovo drugo i čini logičnije, jer kako ja mogu znati kakve pločice ili kakvu boju zidova želi novi vlasnik....

I još jedna bitna informcija. U tijeku je ishođenje vlasničkog lista, u gruntovnici tvrde da je to gotovo za cca 60 dana, 20ak je već prošlo....

Tereta nema, vlasništvo je 1/1.

U agencijama s kojima sam kontaktirao tvrde da je to trenutno jedna od najtraženijih, najprodavajinih i najatraktvinijih lokacija u VG.

Odlučio sam se za prodaju mimo agencije, jer za proviziju koju oni uzimaju i prodavatelju i kupcu, stan se može dovesti u pic-pic stanje.

Za sve detalje može na PM.

LP
robson is offline  
Odgovori s citatom