Pogledaj jedan post
Old 25.09.2009., 08:41   #10
znam ja jako dobro kaj koji recept znači
ali kako znati u slučaju u uvodnom topicu, kada specijalist propisuje lijek a nemreš baš čekat da uloviš smjenu kad ti doktor radi pa ostaviš kauciju u apoteci i na kraju truba

trenutno mi se ne da razgovarati o troškovima zdravstva
od 6 mjeseca "posjećujem" neurologa, svaki mjesec mi se pregled odgađa, jučer sam došla u vinogradsku u 10, naručena u 11 ali je gospođa otišla doma jer baš nije imala posla
ona ima ambulantu, naručenu hrpu pacijenata i samo je otperjala???? procijenila je da baš i nema posla???? uz sve nas kaj smo visili ispred šaltera i popunjenu knjigu narudžbi?????
radim u privredi, mahom sa papirima, ali nikada mi se nije desilo da sam otišla ako sam imala posla ili ugovoreni sastanak i nikada mi se nije desilo da sam došla na sastanak a da se druga strana nije pojavila
ja sam po 3 put morala uzeti dan godišnjeg, potrošit neke novce na prijevoz i tko me jebe
i mene i još hrpu ljudi
novi termin imam 29.10.
možda se i uspiijemo sresti ove godine

ovaj put sam pristala na zamjenski pregled kod drugog doktora
e tako nešto bahato, bezobrazno i nezainteresirano nisam odavno srela

eto di, između ostalog, odlazi naših 15% plaće
financijaš sam pa kužim brojke i poslovanje i znam da nam je zdravstvo u dugovima ali ste raspikuće samo takve
a o investicijama, nabavljenoj a nikad korištenoj opremi,..... ne bumo

moje rješenje je da ću otići privatno, ali ipak (bezobrazno od mene) mislim da imam na neku vražju uslugu pravo nakon 25 godina izdvajanja te mizerije (moja plaća je solidna, koliko mjesećno dajem za zdravstveno neki ljudi ne zarade) i na sreću mogu si to priuštiti ali masa ih si ne može

i da, već mjesec dana sam sretni posjednik termina za magnet 30.04.2010.
sva sreća da imam multiplu sklerozu, da imam tumor na mozgu mogla bi do 30.04 krepat jedno 6 puta



sorry terminate,
povuklo me ovo
polly is offline  
Odgovori s citatom