Pogledaj jedan post
Old 22.08.2008., 22:55   #1
Pao sam s travom- posljedice i pitanja

Dakle imam 23g i neki dan sam pao sa travom. Izmjerili su mi 0,7g trave.
Pitao sam policajca sto misli i rekao mi je da cu za to dobili oko 2000kn novcane kazne i oko pola godine uvjetne - sto je za mene zastrasujuce jer ja nisam kriminalac niti se tako osjecam. Pusio sam travu i to je to. Uzasno me strah te uvjetne jer se bojim da necu moci dobiti potvrdu o nekaznjavanju koju traze mnoge firme prilikom zaposljavanja.

Nikada nisam bio kaznjavan.
Zavrsio sam fax.
Trava je laka droga i kolicina je smijesna - 0,7 grama.
Dali su mi to olakotne okolnosti?
Hoce li me zvati na sud ili ce mi nesto dosuditi bez mene?
Dobio sam prekrsajnu i kaznenu prijavu za to. Ne razumijem zasto dvije prijave??
Dali da uzmem odvjetnika za to?
Sto mislite koliko cu dobiti za to?
Hoce li se dosje u policiji pobrisati ako dobijem uvjetnu?
Kako cu se zaposliti nakon svega toga?
Nakon koliko cu dobiti poziv ili rjesenje od suda?

Molim vas dajte neki savijet i MOLIM VAS odgovorite na moja pitanja jer sam u strahu i cijela situacija mi je vrlo vrlo mucna. Odjecam kao da je sve neka nepravda jer nikome nisam nista ucinio nikad u zivotu i sad me terete za zloporabu droge zbog smijesnih 0,7 grama trave. Osjecam se uzasno, da ne spominjem koliko me strah da mi to obitelj ne dozna. Sram me je sto sam evidentiran kao neki kriminalac a ja to doista nisam.

Molim vas pomozite.

Btw. policajac me udario sakom u glavu prilikom incidenta i nakon sto sam pao na pod me sutnuo nogom u trbuh kao da sam neki jebeni silovatelj. Od cijele situacije mi se povraca od muke. Molim vas pomozite jer me ovo ubija toliko da ne spavam po noci.
copper is offline  
Odgovori s citatom