Pogledaj jedan post
Old 18.10.2007., 01:00   #16
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
Ajme, Alene, sad mi je lakše, kad vidim da ima netko tko isto tako pati i šizi kao ja (i to iz istih razloga!!!!!!!!! ). Iako, nije mi drago što šiziš, da me krivo ne shvatiš, jer po sebi vidim kako se to odražava na fizičko/duševno zdravlje - ja sam već tjednima stalno loše, prehlada prešla u bronhitis, vučem se ko krepana mačka, nemam volje ni za što, depra, psihički u komi, stalno me oblijeva hladan znoj (to je sve psihosomatski znam - poludila sam!). A tko me uništio? Debili! Da je bar netko pamatan.

I ovo što ti kažeš: da oni to zapravo ZNAJU napraviti, ali neće - vjerujem, i stalno mislim isto tako...tjednima već na isti taj način razmišljam. Oni sigurno VIDE isto to što i ja vidim - pa nemaju oči na guzici, a nešto malo mozga u glavi valjda imaju. I zašto onda to što svojim očima vide NE ŽELE ispraviti i napraviti kako treba!?

Ma gledaj,mene ulovi ono...momentalno,ali se ne brinem previše,neću da gubim živce,pa sve i da opet treba ponovno praviti i platiti sa nekim drugim majstorom.Ali,kada sam bio u momentu ludila prokleo sam ga najgorim mogućim riječima...I sutra ako dođe,tj.danas,lijepo ću mu sve dati na znanje i tražiti ga da se izjasni o fušarenju.I naravno,dati ću mu do znanja da je pokvaren kao čovjek - da je ljudski šljam.
alen is offline  
Odgovori s citatom