Pogledaj jedan post
Old 26.12.2009., 10:37   #33
Pozdrav,
i mi imamo istih problema, cura je stara 16 mj. i od rođenja se mučimo s krmeljićima. Odkad je napunila godinu dana, otprilike, stanje se dosta popravilo. Prije je baš znala imati upaljene oči i crveno sve i svi su nonstop ispitivali šta joj je...bla, bla...jel plače...
Ona je već par puta imala streptokokus pneumoniae, tada kapamo s tobreks i garasone kapima i mast tobreks, masaža obavezno, otkad ju imamo.
Mislim da se njeno stanje popravilo jer sam s vremenom naučila masirati. I mislim da je kod svih roditelja problem neznanje masiranja, bez uvrede, kažem i meni je to bio problem dok nisam po stoti puta pitala doktoricu KAKO, npr. kod doktorice kad ona promasira izađe gnoj, a meni nekad malo izađe, većinom nikad ništa, a oko upaljeno, i kada sam inzistirala da mi detaljno objasni (ne kužim zašto to odmah nije tako pokazala) i meni je počelo izlaziti puno gnoja, i tako se vremenom to smanjivalo. Sada joj je to oko suznije, vidi se da nije ok, u biti te suze ili malo otiču ili ništa, kad smo vani u šetnji cure joj suzice preko obrazića, ali nema nikakvog gnoja. Doktorica mi je rekla da još sačekamo mjesec dana pa bi na operaciju. Ona kaže da se ta operacija treba napraviti do 1,5 god. starosti jer taj kanalić kasnije dosta očvrsne pa ga je puno teže probiti. Iako jako oteže s operacijom, i odgovara me, a nisam ni ja baš za operaciju, sam postupak mi se ne čini tako strašan, već činjenica da moraju uspavati djete, a nitko od nas ne zna kako će koja beba reagirati na anesteziju, i rekla je da ja moram potpisati da pristajem na operaciju.
natal8ja is offline  
Odgovori s citatom