Pogledaj jedan post
Old 15.05.2017., 22:35   #28
Evo i mog iskustva...

Došao, dao osobnu, nije trebalo ništa drugo. Još mi objasni na početku kao: pogledamo Hrok, odaberete iznos, i isplatimo vam na račun za 15min, kako vam se čini?

I ja rekoh može..

Hrokić ko suza djevice Marije, al nema kredita jer nemam nikakav kredit

Kažem joj, imam diners karticu već skoro dvije godine, vidi se da je svaki račun plaćen do datuma dospjeća... Ništa od toga, ja vam ne vidim da po Hroku da bi vi to zaista i plaćali jer niste imali kredit. Jbt, koja navlakuša. Ali kaže mi na kraju, možda bi mogli ostvariti pravo ali kad prebacim primanja u njihovu banku, lol.

Ne znam da li je itko dobio tamo kredit, ali evo mog slučaja, sve čisto i uredno, ali nema kredita od pišljivih 20 000 na 4 god, uz ukupna (dokumentirana) primanja cca 8 300.

Ali mene čudi jedna stvar, pazi sad, oni daju kredit na temelju osobne, bez zadužnice ili osiguranja kredita, i to onima koji kredit već imaju?!?!?! Pa šta nije logičnije da onaj tko nema kredit i Hrok mu je čist, da će urednije plaćati anuitete od nekoga tko već ima kredit, dva, tri... Svašta.

Ja sam njih prokužio, čista navlakuša, možda i daju jednom od 20 neki takav kredit, ostalo je mamac za prelazak u njihovu banku.

Nije mi ništa hitan kredit, ali mi je opet se činio povoljniji nego u matičnoj banci gdje me traže osiguranje da platim plus zadužnicu pa mi je veći anuitet za 50kn, jbg nedam 50kn/mj za isti iznos kredita ako nemoram, zato sam išao u Adico da vidim baš. Barem sam saznao da mi je Hrok odličan.
marko911 is offline  
Odgovori s citatom