Pogledaj jedan post
Old 27.08.2017., 23:10   #6
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Svako ima svoje specificne izazove u zivotu i nacin na koji se nosimo s njima.
Sukladno tome, svako i neke motive, snagu, pokretacku silu za ostvariti postavljene ciljeve.

Kako se motivirati u smislu da se odrzi kontinuitet u dobrim navikama zivota i onome sto smo odlucili?
Ja u svemu krenem onako pun zelje, elana i pozitive da si mijenjam zivot na bolje i ucinim nesto dobro, ali ne uspjevam zadrzati to duze vrijeme. Padam i s vremenom me umor ubija da gubim snagu da to odrzim dalje...
Bilo da se radi o treniranju, promjena prehrane, vjezbi disanja, tehnikama poput EFT-e, meditaciji i pridrzavanje savjeta sto procitam u knjigama za samopomoc...
Mozda previse toga hocu pa se izgubim u tome svemu.
Kako vi odrzavate motivaciju za ono sto ste si zacrtali?
Jel se moze gdje ovako na nekoj temi na forumu s vremena na vrijeme doci i podjeliti iskustva s drugima koji slicno zele?
Cak je izazov i da se ovako neka tema odrzi na forumu koliko sam vidio, a da se moze doci ohrabriti medjusobno, a mislim da je tema uvijek aktualna i za svakog korisna.
Neko vrijeme se raspisu svi i onda zaborav. Bas kao i mnoge stvari u zivotu.
Zasto je svima uvijek lakse drugima biti live coach a samome sebi najteze?
Mozda ima i previse pitanja za otvaranje teme, mozda i nije dobro vrtiti se u krugu istomisljenika, a ja si uvijek nekako mislim da svi imamo jednake potrebe i probleme u zivotu za koje je dobro savjetovati se... jer nitko ne moze sam. Bar ja ne mogu.
Probaj stavit sve na papir i bit kao neki robot,nadji rjesenje,kreni jednosmjernom ulicom i dovedi se u situaciju u kojoj nema nazad.
__________________
The machinery is too much for me..
Stonerlord is offline  
Odgovori s citatom