Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 19:30   #553
Quote:
Wolfdale;65843099.. kaže:
Pa učimo već koliko ono tisuća godina?
A nakupi se. Neki su tu od početka, dakle oko 75 tisuća godina. Nekima treba pribrojiti i koji ciklus od prije na nekom drugom planetu. A po nekim izvorima mi smo tu od prije nastanka svemira. Možda bi pravo pitanje onda bilo koliko već ciklusa Svemira učimo? Međutim oni gore s kojima uspijevamo komunicirati imaju i do 150 milijuna godina više razvoja. Naši gardijani su još napredniji i stariji, ali to je već razina s kojom s naše sadašnje razine ne uspijevamo komunicirati. Naš dosadašnji ciklus je u tim odnosima zapravo vrlo kratak.
Quote:
Kako netko tko je navodno neizmjerno dobar i milostiv može gledati sve ovo što se događa i ne mrdnuti ni malim prstom da bi makar ublažio patnju??
O tome ima tema na Duhovnosti. Patnja je poticaj za učenje i zato je u ovim uvjetima poželjna i mi ju sami odabiremo kao takvu. E sad, priča da se ne mrda ni malim prstom ima problema s informacijama o prisutnosti, brojnosti i aktivnostima onih gore. Na kraju, materijalni svijet je iluzija, stvoren baš za učenje. Ova tijela smo zauzeli dijelićima svoje duše koje smo za to namijenili. Ono naše što je gore je milijarde puta veće. Još šire, mi smo dijelovi te jedinstvene svijesti. Mi smo Bog. Mi sami smo stvoritelji te materijalne iluzije.
Quote:
..A nama je dana i duša i emocije. Da bi možda više patili?
Emocije svakako baš za to. I to jako zgusnute emocije radi jačeg doživljaja i bržeg učenja. Ovo je zadnja razina gdje emocije tako jako djeluju.
Quote:
Možda se taj "bog" i njegovi hrane tim našim patnjama i strahom koji proizvodimo (čitao sam nedavno priče i o onim tzv. Arkoncima, ili kako im je već ime...)
S ovim se u priličnoj mjeri slažem. Negativci jesu tu iz svojih razloga i koriste svoje sposobnosti i naše slabosti. Međutim pravi bogovi ovog planeta smo mi sami. Mi imamo najveću moć urediti život kako želimo. Mi imamo izbor i moć prihvatiti ili odbaciti taj strah koji oni tako vole. Najljepše, mi imamo moć poslati im svoju nesebičnu ljubav od koje će se razbježati glavom bez obzira.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom