Pogledaj jedan post
Old 30.12.2004., 08:38   #10
30/12/04

Danas smo se vidjeli sa sinom,kod kuce je dolazi terenska sestra da mu mjenja i preglediva ranu od operacije/usadjivanja pumpe.

Uglavnom prosao je najgorje sa odvikivanja od Narkotika, pumpa sada radi i svako odredjeno vrijeme daje po veoma malo morphine ravno u nervni kanal.

Kaze tata, ne mogu ti kazati kakova razlika je, osjecam se cisto u glavi kao da ne uzim nista....a bolove nemam....
ne mogu si zamisliti kako si ti 34 godine radio i imas stalne kronicne bolove, i ne mogu ti pomoci?

Drago mi ga je vidjeti da je konacno se rijesio velikih doza narkotika...to nije vise ista osoba.

Ali eto u 5 godina ga ceka nova operacija na vratnim kraljeznicima....isto kao i u 5-7 godina izmjena pumpe, jer baterije ce se istrositi.

Ali iako ne moze nista raditi ,ali se bavi komputerizacijom ipak ce imati kvalitetniji zivot nego sam ga ja ikada imao.

Hvala Bogu na sretnom zavrsetku iako ce biti stalno, svakih 4-6 tjedna punjenje pumpe...i nadati se da nece doci do komplikacija
sa pumpom ili catherah.



__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom