Pogledaj jedan post
Old 20.06.2011., 12:28   #13
Quote:
whiteknight kaže: Pogledaj post
A koje je tvoje misljenje o svim tim dijetama? Ja sam protivnik dijeta jer smatram da nose vise losega nego dobroga.
sad mi se ne da naširoko i nadugačko, ali donedavno smo raspravljali ovdje pa možeš čituckati ako ti se da.

nažalost, isprobavala sam neke dijete kad za to nije bilo realne potrebe (jače sam građe, bmi mi je većinu odraslog života bio 24, 25...) ali ništa me nije uništilo kao unka.
ali neću o tome ovdje, jer sam na linkanoj temi već dovoljno pisala, a bome i ovdje.

Quote:
sanjuska87 kaže: Pogledaj post
Pa dijete su zapravo uglavnom napravljene da bi se zaradilo na njima, daleko je to nacin zdrave ishrane.
sori, skratih ti post jer će se server zblesirati.

sve što si tu navela zasad smo već pretumbali puno puta.

Quote:
informacija o vama: starost, kilaza, zeljena kilaza, fizicka aktivnost (cime se bavite i kolika je vasa fizicka aktivnosti), visina, da li imate problem sa stitnom zlijezdom, secernu bolest, i td.
pišeš doktorat?

Quote:
whiteknight kaže: Pogledaj post
Pobornici LCHF nacina prehrane tvrde da je kolesterol posljedica unosa ugljikohidrata a ne masti.
godinama sam jela light i ful nemasno, pa sam imala povišen kolesterol (ali niske trigliceride) - kod mene je genetika takva, a i štitnjača ima svoje prste u tome.

tj, povišeni kolesterol kod mene nema apsolutno nikakve veze s jelom.
sad ne jedem više light ni nemasno.

Quote:
sanjuska87 kaže: Pogledaj post
"Narancina dijeta", "Medicinska dijeta" " Jogurt-dijeta! ili "Bezmasna dijeta" je dijeta koju je osmislio Koos Dirkse pocetkom 90tih godina.
U njegovoj orginalnoj dijeti se upotrebaljavaju jabuke te pored naranci, ostali agrumi, s tim da ovu "Narancinu dijetu" koje forumasice upotrebljavaju je za prosjecnu kilazu od 50 kg, a njegova podrazumijeva nesto vise unosa namirnica jer rijec o prosjecnoj kilazi od 70 kg.
Evo koga zanima vise o njemu. http://nl.linkedin.com/pub/koos-dirkse/1/282/905
hvala.

ali svejedno mislim da je ova dijeta glupost.
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom