Pogledaj jedan post
Old 02.07.2005., 08:48   #11
Eto proslo je 6-7 mjeseci kako je Dario /moj 42 godine sin/
imao usadjenu morphijum pampu za bolove.

To nije vise ista osoba kao prije ...nema bolove..malo koje ima po nogama od vadjenja kosti za operaciju ponekada osjeca,na ledjima kao i na trbuhu gdje je pumpa smjestena isto se osjeca ...ali to je sve nista sa usporedbom prije zadnjih 5 godina do danas.

Sad supruga i ja legnemo bes brige i ne mislimo jeli ce se predogrirati i umreti od overdoze.

On je ustablicen sa pumpom prepragramirano da treba svaka 8 tjedna dopunjavanja sa morfijum...ima i opomenu kada izlazi i kada je vreme.
U slucaju da se nadje negdje izvan Australije moze isto dobiti ako ima centar tekucinu, ali je najbolje sa komputerom.

Isto ima za hitno ako je potrebno aralni morfijum, eto dakle do sada je bio na Bali i Singapuru bes problema...jedino sav alarm ode lud na aeroportu...ali on ima domumentaciju i narukvicu medikal za cijeli svjet .

Eto hvala Bogu da mi je sin makar podnesljivo jer ja znadem kroz sta je prolazio.

Jedino pomisao na ponovu operaciju na cervikal kraljeznicima mjenjanje ponovo titanium suport i poslije ponovo izmjena pumpe nije lagana misao.

Ali takav je zivot.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom