Pogledaj jedan post
Old 03.04.2012., 16:17   #12
drugi dio mi je nekako najzanimljiviji. ovaj prvi zapravo i nije nešto.
čovjek zbilja zna i u nekim njegovim pričama (rađenju "zla" drugima na blagdane) sam se i sama uvjerila.

prošli sam Uskrs provela u lokvi suza i zatvorena sama u svoju sobu..... mama skupa sa mnom tješeći me puna 4 i pol sata....... na samoubojstvo tabletama sam čak pomišljala.... užas koju sam kalvariju pretrpila.
sad mi je jasna ova spika sa time što kaže gospodin Stjepan da je Veliki petak najpogodniji za radit drugome sranja

a ovo đubre je meni radilo........ živim za dan kad će mu se to sve vratit u trostruko gorem obliku. smrad.
i njegova mama je radila isto sranje meni skupa s ovim kretenom...... a Vrbanec je znao kako mu se mama zove, tj.znao je prvo slovo njenog imena i znao je koju boju kose ima pored toga, još neke detalje koji su za past na dupe, ali neću previše o tome pisati.......... nastojim zaboraviti ta vremena i sve što mi se dešavalo od studenog 2010-srpnja 2011....... u drugu ruku sam sretna jer sam našla pomoć i upravo ovog čovjeka koji me spasio kao i vjerujem većinu drugih ljudi-zahvalna sam mu do kraja života što napokon imam koliko toliko normalan i prosjećan život. mogu reći da sam danas sretna i ispunjena osoba, te mi jeneizmjerno drago što su pojedinci isparili iz mog života. gamad.
ma,da čovjek ne povjeruje
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom