Pogledaj jedan post
Old 25.04.2012., 08:38   #9606
Ja definitivno odustajem od 'Grijeha obitelji Borgia'. Ne mogu ja to... Počela sam čitati prije (misli koliko je vremena prošlo... ) dva, tri mjeseca. Nakon što sam odgledala seriju o Borgijama, pomislih kako bi bilo dobro prožvakati temu s nekog drugog stajališta. Međutim, od početka mi je bila spora i nezanimljiva, nevješta napisana, jednostavno blesava. Sporo sam napredovala jer me nije vukla na čitanje. Istovremeno sam pročitala par drugih knjiga i na kraju je ova ostala na polici skupljajući prašinu. Stigla sam do neke 200. stranice (ni polovica) i uopće me ne zanima što će se dogoditi.
Još ne znam hoću li je dati na prodaju ili vratiti među ostale nepročitane da čeka neko drugo, povoljnije vrijeme. Nekako mi se ne da gubiti par sati života na tako nešto.

Sinoć sam počela čitati 'Dragulj Indije' samo zato jer sam vidjela da su izašla i druga dva nastavka a ja još nisam pročitala ni prvi, da vidim vrijedi li kupovati dalje. No, nisam odmakla više od par stranica, tako da još nemam dojma kakva je. Nadam se da ću danas imati vremena nastaviti.

Sve u svemu, sve manje kupujem i čitam KDS izdanja jer nakon toliko kupljenih knjiga, doista mi postaje blesavo davati i tako malo novca za nešto prosječno, što ću u ruke uzeti jednom u životu. Nit' mi trebaju da skupljaju prašinu nit' da popune police. Mislim kako ću malo štediti pa kupiti neko 'skuplje' izdanje knjiga koje doista želim imati u svojoj zbirci.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline