Pogledaj jedan post
Old 02.11.2005., 17:19   #15
Danas /nocas sam primio e-mail

vinko
moje ime je branko i iz zagreba sam a živio sam u južnoj africi (johanesburg 36 godina) citao sam vašu golgotu u životu ali niste sami to sam i ja doživio kao i vi ali pustimo to naime imam molbu na vas slucaj kao i kod vašeg sina daria moj sin je pao iz visine 8 foot i slomio kicmu slucajno sam citao o vašem sinu dariu i njegovim užasnim bolovima moj sin robert takoder hoce da se mu u ugradi u usa jer tamo živi tu pumpicu molim vas da budete iskreni pa mi pišite kako se danas osjeca dario ako dario hoce da se poveže sa robertom E-mailom Robert.Breganski@tmeic ili doma [email protected]

pišite mi pa cu vam detaljno opisati 9 godišnju patnju mojega sina

branko

===================
postovani Branko eto odmah odgovaram, jer vi niste vidjeli ovu temu.

Moj sin Dario je veoma zadovoljan i cisto drugaciji covjek otkako je na pumpy.

Nema nikakovih problema...i kaze koliko zali sta ja ne mogu nikako sebi pomoci , jer ja ne podnasam niti jedne narkotike.
Eto upravo sam se vratio od neurosurgenta...otisao mi je jos jedan degeneratni level S1...pritiste nerv, i ne moze se nista...moj a visina bolova je sada izmedju 8-10...na levelu od 0-10.

Preporucio bi da vam sin ima dvoja misljenja , isto kao i probu da ce raditi...i da znade da se pumpa mjenja svake 5-7 godine, ovisi sve o bateriji.

Isto tako i dogode se komplikacije sa pumpom ili catarnim dovodnim cijevima.

Kroz clankove imate slike na linkovima!

Sretno!

vilko
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom