Pogledaj jedan post
Old 05.03.2003., 12:27   #8
Prije nego je posla u vrtic, kad joj je bilo oko tri godine, moju stariju kcer je cuvala moja mama.

Jednom je mama stala s nekom prijateljicom i malo su se zapricale. Mojoj maloj je to dosadilo, kao i svakom djetetu, pa je pocela protestirati, a moja mama govorila: "Ma evo jos malo, smiri se."

Medjutim, moja kcer, zivac kakav je bila uvijek, otrgnula joj se i potrcala ravno prema cesti, i to vrlo prometna cesta je bila u pitanju! (ako netko zna Sarajevo, to je bilo u Titovoj)

Moja mama je jedva sustigla, i malo je brcnula po guzi. Mala je u afektu baku pljunula! Mislim, zaista to nikad prije ni poslije nije uradila, ali eto u toj ljutnji jeste.

Baka je bila van sebe, i samo je govorila: Joj, kad ti ispricam tati! (znala je da ako isprica mami, kazna ce biti manja )

Mala je onda rekla: Hajde da se dogovorimo - Ja necu reci tati da si me udarila, a ti mu nemoj reci da sam te pljunula!

I pao je deal!

Medjutim, cim je muz dosao s posla (on dolazi prije mene), mala mu odmah: "Baka me je udarila danas! Baka me je udarila danas!"

Muz upita: "A zasto? Mora da si neki jako veliki problem napravila?"

A mala ce: "Ma ne mogu ti reci zasto!"

Rajna is offline  
Odgovori s citatom