Pogledaj jedan post
Old 05.01.2010., 15:52   #26
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post
Vidiš, ne krivim te što si neupućen i što si kao i mnogi drugi podlegao stvarno učinkovitoj anglo-američkoj promidžbi glede Hezbolaha, izvanredne institucije i legalne i snažne stranke libanonskog političkog miljea. No, hajdemo mi konkretno:

Naravno da je sustav Hezbolaha poželjniji nego sustav UAE-e. Osobno stojim čvrsto na tom stajalištu i uopće me ne zanima što netko drugi misli. Zašto ja tako mislim:

1. Hezbollah je domoljubna i beskompromisna institucija, UAE je prodana duša zajedno sa svojim apsolutističkim vladarima. Npr. dva sina šeika Nasrallaha su poginula u borbama protiv Izraela!!! Što je Al Maktoum od Dubaija učinio po bilo kojem od tih pitanja?

[/url]

Naravno da treba zatrti sve što podsjeća na Hezbollah, alkaidu i takve umobolne životinje, i to svim sredstvima. Dobro da su poginula dva islamofašistička sina onog nasranog debila, treba ih još više pobiti, što više to bolje. Svatko tko ubija islamofašiste je pozitivac, a Al Maktoum se ogradio od islamofašizma, kao i svaki normalan čovjek.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom