Pogledaj jedan post
Old 11.12.2010., 15:40   #75
Quote:
Ily kaže: Pogledaj post
Matahari, kak napreduješ sa traženjem benda? mi smo riješili sve na PRC - u(nadam se da ne bude iznenadnih problema), ali stvarno su stručni i super se tamo osječamo a i znamo da je hrana super? E sad dolazi band na red, a ja sva na mukama htjela bi da sviraju strano i domaće ma ne znam tražim na netu i polako padam u očaj
Ovak pitanje benda je riješila moja lošija polovica (ajd barem se tu angaziral kad već neće nikaj drugo). U biti bili smo na svadbi prije jedno tri tjedna i tamo je svirala grupa Aquarius (iz Torčeca) i bili su odlični, svirali su po dva sata u komadu i vrsta glazbe nam totalno odgovara. Onda smo išli slušati Gloria Band (meni su i oni bili odlični), onda smo slušali dečke iz Visokog Napona (bili su ok)... nakraju nam se sve zmješalo i trebali smo ići slušati još par bendova ali mm je steral sve do vraga i odlučil kapariti prve...
Zapravo čim više slušaš to ti se sve izmješa, tak da je najbolje odma uzeti one prve koji su ti dobro zvučali i završiti s njima.
Nama je bila prednost kaj smo ih slušali cijelu noć jer smo bili na svadbi, a ostale po sat, najviše sat i pol.
Napominjem : imaš dvije grupe Aquarius (jedne iz Torčeca a druge iz Međimurja) znam to jer kolegica koja se udaje mj dana prije mene angažirala je ove druge....
Kak tebi ide biranje snimatelja i ostale gluposti?
Matahari is offline  
Odgovori s citatom