Pogledaj jedan post
Old 19.11.2011., 21:48   #56
Slažem se

U top10 će - kako rekoh - Ivero trgovina zamijeniti Ivero konzalting i smanjiti udio sa 77 na 72% (s tim da je Ivero trgovina = M. Artuković).
A u bilancama će, reklo bi se, biti tako kako je glembaj i rekao.
Ovdje bi dobro došao - kako rekoh - dobar knjigovođa da nam veli koliko točno će toga ispariti u cijeloj priči...

Dobra stvar će biti ta da će s krajem godine bilanca Francka konačno biti - vjerojatno - čista.***
No kakve će sve ovo imati reperkusije na male dioničare, iskreno ne znam.
S obzirom na dosadašnja iskustva ovdje, nisam siguran da treba očekivati što dobro.

BTW, zar vam nije zanimljivo da SNHO završava priču s Pectinatusima, Luxima i inima na GS 2.12., a FRNK je sad napravio ovo?
Kao slučajno, pred izbore 4.12.

P.S. Bez obzira na ovo - SAD je jedinstvena prilika za male dioničare nešto napraviti po ovom pitanju. S obzirom da je Budimir predizborno aktivan u HSLSu kao glavni gospodarski strateg (ajme, koji gaf) trebalo bi iskoristiti priliku po tom pitanju i tražiti kakvo očitovanje. "Internacionalizacija" ovog pitanja teško da će imati bolju priliku.


*** - što će biti s Victoriom i Tombiom? S obzirom da su one trenutno vlasništvo Ivero Konzaltinga? Umjesto da su i njih ugasili i spojili s I.K.
Ne znam da li se sjećate, ali pred par mjeseci jedna od njih (pisao sam o tome, mislim, ovdje, ili ev. na drugom forumu) bila je u vlasništvu Francka a sad je opet, vidim, na Iveru...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom