Pogledaj jedan post
Old 10.05.2015., 07:57   #15
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Niks, koliko ja shvaćam to što pišeš, ne škode ti lijekovi (AD) nego njihovo neredovito uzimanje.
Martian, od tog dana ja Velafax vise ne preskacem, a od tog dana je proslo 4 i pol godine.. i UVIJEK ga 'drzim na oku'. To je postao lijek koji ako mi nestane ja padam u depresivna stanja, nepokretnost, sto se sve polako razvija do pravih napada..

Kao sto sam vec u prijasnjoj temi napisala, sada Velafax (AD) smanjujem.. vec sam na pola doze koju sada isto prepolavljam.. Dakle, micem ga polagano i u srijedu cu se konzultirati s psihijatrom na koji nacin tocno cemo ga maknuti zauvijek.. Jer meni taj lijek nije bio potreban, vec po mojem F-u oni ga pripisuju svima.. stoga ga zelim maknuti..

Ali, Martian, kriza i jest stanje kada lijek ne mozes maknuti bez zescih muka i problema, kada ti je lose ako ti taj lijek nije u organizmu, a to me priupitao Bluzara.. Jer prije ja sam 3 god pila Seroxat, pa 2 god Mirzaten (ADi) i oboje sam maknula bez problema.. samo sam ih pestala piti.. Tako i moj decko i moji poznanici.. Zasto me onda Velafax zeza?? Ja ne razumijem, zato pod hitno idem Moraveku da cujem u cemu je trik..

Eto, hvala ti

Vegga, drzi se!
__________________
I never fall apart because I never fall together

Zadnje uređivanje n i k s : 10.05.2015. at 08:20.
n i k s is offline  
Odgovori s citatom