Pogledaj jedan post
Old 01.06.2006., 14:56   #52
Quote:
misiz S kaže:
PA CESTITAM!!!

A neko izvjesce kako je proslo i to... Daj podijeli malo kako je bilo...

PLEASEEEEEEEEE

Al cekam izvjestaj. Sto je bilo dobro, ima li da je nesto zatsekalo, na sto treba paziti....
Bilo je jako lijepo,ali je prošlo jako brzo. S tim u vezi prvi savjet: UŽIVAJTE dok traje! Jer prođe u trenu- samo odjednom ide torta, i hop bacanje bukete i eto već darivanja, ljudi počnu odlazit pa isprati ovog isprati onog i gotovo.
Zadužite što više bližnjih da se brinu o stvarima o kojima vi ne stignete ili fizički ne možete.I u danima priprema i na sam dan vjenčanja.
Ne nervirajte se ako frizura ne ispadne baš onako kako ste zamislile - možda nije baš onakva kao na slici koju ste donjele,ali je lijepa.Ionako se više nećete imati vremena pogledati u zrcalo do sutra ujutro,a svim prisutnima ćete izgledati apsolutno čarobno!
Ako poslije mislite dijeliti kolače( ne u kutijama svima nego ono malo na posao,malo susjedi,malo baki koja nije došla i sl. )odmah odvojite taj višak jer u restoranu ne gledaju da ste donjeli za više osoba nego ima uzvanika i potrpaju sve na stolove i onda poslije bacaju jer ne pakiraju ono što je bilo na stolu.Također na kraju svadbe utrpajte mami,tati, sestri... u auto sve cvijeće koje ste dobili, košare s voćem i ostatak torte (npr. nama su ostala najdonja dva kata)i sl. da ne biste ostali bez toga. Jer događa se i u najboljim restoranima i tamo gdje biste se najmanje nadali. Ja sam drugi dan dobila samo stalak od torte i rečenicu " torte nije ništa ostalo". Nisam ništa rekla jer mi se glupo bilo svađat,ali...vi učite na mojim greškama! Možda je to samo torta,ali ako gledaš koliko su ti u slastičarni naplatili ta dva donja kata( 2x cca 400kn) onda je to kao da ste onima u restoranu ostavili 800kn "trinkgelda". A zašto bi kad ste masno platili stolicu.
Da ne mislite da je stvar samo u mom slučaju - moja frendica je imala svadbu u jednom isto finom restoranu u centru grada i na kraju ostala bez ijednog buketa od desetaka koje je dobila.
Mogla bi ih sad popljuvat na forumu,ali mi je to kao da pljujem po vlastitoj svadbi,a osim toga hrana je bila izvrsna,a i tim konobara koji nas je posluživao cijelu noć superprofesionalan.
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom