Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 07:16   #22
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
btw neko je pitao za posao iz snova, ja ga nemam. Nemam specijalne talente ni želje (ok bilo bi lijepo biti fešn blogerka il glumica ali sad pričamo o realnim zanimanjima ), tip sam osobe koja da bilo šta radi bila bi ok i prosječna, nisam nešto specijalno inteligentna, ali me ljudi smatraju vrijednom i efikasnom. Kad mi se da posao odradim ga brzo i odmah, volim taj neki red i dobru organizaciju.
Dido. Doduše... vjerojatno ne bih mogla biti ok i prosječna kao kirurg ili molekularni biolog ili pilot
Ali u ovim nekim poslovima za koje ne treba uska specijalizacija vjerojatno uopće nisi prosječna, to što ti navodiš o sebi, iz mog iskustva, je natprosječno, believe you me.
Ček... koja je tema... mhmhmh aha

Nisam nešto mijenjala poslove previše. Nekako su se stvari posložile same od sebe i u stvari trenutno mi je ovaj posao best buy. Lova/utrošeno vrijeme/atmosfera, za izazovima ne trčim ali se javljaju sami unatoč mojoj nevoljkosti. Ja sam također tip osobe koja ide i rješava i izuzetno mi je bitno da imam posao koji mi omogućuje dovoljno love, vremena i psihičke rasterećenosti da se bavim s onim što želim.
Ovako kako si napisala čini mi se da bi bilo bolje da promijeniš posao. Strah te loših međuljudskih odnosa, jasno mi je, jako je teško raditi 8 ili više sati dnevno u atmosferi koja te truje. Da si ne znam kako skulirana i na xanaxu cijelo vrijeme utjecalo bi na tebe, ali ti u stvari pretpostavljaš da bi moglo tako biti (jesam li dobro shvatila). Sve čega te strah je samo pretpostavka. Uostalom, svima je teško u početku, naknadno se stvari iskristaliziraju i uhvatiš svoje mjesto pod suncem. Do it dok si još mlada Sastavi si pluseve i minuse.

Zadnje uređivanje pipi21 : 19.09.2017. at 07:27.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom