Pogledaj jedan post
Old 12.07.2007., 17:18   #16
Quote:
WSG kaže: Pogledaj post
Odgledao sam noćas film fatherland. Zanimljiva ideja i pričica, ali mi puno toga djeluje neuvjerljivo. Kao prvo Nijemci su bili već dosta jadni 1944. i teško bi desant na normandiju propao i da je propao zašto bi to odmah bio poraz saveznika. Kao drugo Rusi su već toliko pritiskali Nijemce da im taj drugi front nije bio ni bitan.
U filmu kažu da su Ameri bacili bombe na Japan pa tako su mogli i na Njemačku i gotova priča .
Sad kažu da rat s Rusima traje do 1960 i neke godine pa već bi netko pobijedio do toga datuma

Stanje u Njemačkoj mi unatoč priakzima represije i nadzora izgleda predemokratsko, ja misilim da bi to bila država zombija ispranih mozgova i da bi onaj klinac s guštom prijavio starog zbog protudržavnih ideja gestapou

A kraj filma da se zbog neuspjeha pregovora s Amerima Njemačka raspala mi je totalna debilana
Ali dobro film je ipak bio zanimljiv za pogledati
Pa mali ga i JESTE prijavio, i to "da mu pomognu", a što ne vidiš da mu je ispran mozak, kao i onaj ulični lutkar, koji se izrugivao Hitleru, a svi su ga u čudu gledali, dok ga nisu odveli policajci...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom