Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 09:48   #15
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nikako, pobogu pusti djedove nek se valjaju i škakljaju s malom dok god to njoj ne smeta
zašto bi oni morali razmišljati o drugim načinima kad je u njihovim glavama, nedirnutim paranojom pedofilije, škakljanje jednostavno to - škakljanje, a ne diranje po tijelu ili štatijaznam....
ako ne smeta njoj, ne postoji bolesna misao kod njih, u čemu je problem?
u tjelesnom dodiru s djetetom?!?! do toga je došlo?
Čuj, ja priznajem da možda pretjerujem, ali zar nema drugačije igre od škakljanja, valjanja i sjedenja u krilu? Ja ne znam šta je kome u glavi, znam samo da su mnogi za neke ljude davali ruku u vatru da su divni i krasni, a ono... Možda sam takva zato što s mojim starim imam loše iskustvo da je branio jednog (ne pedofila, ali slično) kretna iz svoje firme.

Quote:
glede prvog posta, treba sjest i ozbiljno razgovarat s njim, bez ikakvih 'on odbija razgovarat' izgovora. meni, iskreno, pedofilija u vom slučaju nije pala ni na pamet! samo krajnje nesuzdržavanje i komocija, a vjerojatno jer je mislio 'ma, on je još mali pa neće ni skužit što se događa'. sjest i popričat s čovjekom koliku je glupost napravio
Ako čovjek u tridesetima sam nije unaprijed znao kakvu glupost radi, onda ne znam kojim bi mu se to riječima objasnilo. Osim toga, nije potrebna baš pedofilija da bi se djete psihički sjebalo... Jer inače, zašto se normalni ljudi ne seksaju pred djecom te dobi, nego se sakrivaju i od puno manje djece, odlaze u druge prostorije, zaključavaju se... A komocija kao opravdanje mi nikako ne drži vodu...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom