Pogledaj jedan post
Old 26.06.2012., 16:38   #55
Quote:
Absolutely* kaže: Pogledaj post
Ovo je super ideja gore navedeno, da pozoveš nekog kepeca (preferabilno ženskog, ako se tvoja više voli družiti sa svojim spolom, moja recimo da a tu su si negdje po dobi). Ipak, provjeri kakav je taj drugi kepec- ja svoju ne bih nikad ostavila samu s njenom najboljom prijateljicom, recimo.
Palo mi je na pamet.

A onda sam pomislila na ovo:

Quote:
Ne da je mala loša, štoviše, ali njih dvije kad su skupa to je raspašoj i histerija. Vjerojatno bi bacile mačke kroz prozor a onda skočile za njima, da vide ko će se bolje dočekati na noge- s trećeg kata. Ne znam, neka histerija ih ćopi pa divljaju, a odvojene su tako fine
i na ovo:

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
joj joj, poznavajuci djecu u toj dobi i sjecajuci se sebe, ja bi radije da je moja sama nego s nekim djetetom


Quote:
Možda bi ti mogla biti mala utjeha sto ste ipak u manjem gradu (ili na selu, nisam skuzila) pa je manja sansa da je netko ozlijedi ili nesto, teze ce se izgubiti ako odluta, a i ako se neka nesreca desi, susjedi sve prije primijete na selu nego u zgradi usred Zagreba.
Uh, imaš iluzije o manjim gradovima. Ovdje ti babe iz susjedstva trzaju samo kad cura dovede dečka kući, drugi dan je odmah fufa, droca, možda čak i trudna... Ostalo je sve normalno: to da sitna djeca sama hodaju ulicom, da plaču, da povremeno naprave neku pizdariju dok su sama, to se sve zove čeličenje...

Quote:
vjerojatno ce mnogoj djeci to biti fora, samostalnost i odgovornost i tako, ali mislim da se prelako mogu osjettiti izgubljeni, prestraseni i usamljeni i da postoji cijeli niz situacija u kojima je upitno koliko bi dobro reagirali.
istina je da se te situacije vjerojatno nece dogoditi, ali slaba je to utjeha roditelju koji mora dijete ostaviti.
Mene brine što je moja presigurna s jedne i puna strahova s druge strane. (Fakat je kontradiktorno, ali tako je... ) Kad netko pozvoni, odjurit će otvoriti vrata bez obzira što sam joj oko milijunsedamstotri puta objašnjavala i opisivala sve moguće i nemoguće crne scenarije. S druge strane će se zavući pod stol i umirati od straha satima ako samo zalaje ona beštija od susjedovog cucka... Ili će čuti čudne zvukove, škripanje, struganje, koješta - kao posljedicu svih crtića i knjiga koje guta.


A to da će me na posao zvati bar sedamsto puta, u o uopće ne sumnjam.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom