Pogledaj jedan post
Old 13.11.2012., 13:09   #50
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post
shtefy, morat ćeš naučit- improvizirat!

U istom takvom zadatku ( također od danas do sutra ) niti mi nismo imali adekvatnu fotografiju ali zadnje što bi napravila je poslala dijete bez ičeg u školu.

Uzeli smo sliku kakvu smo imali pa je sa strane nacrtala baku i još zalijepila svakojake mačke ( dio obitelji, jel ) i uz sve smo se još dobro i zabavili.

Učiteljica nije imala nikakvih primjedbi. Naprotiv.

Ne želim ti soliti pamet ali mislim da bi ti bilo lakše da te takve ( zapravo sitnice ) ne ljute toliko.
Gle, mi nismo obitelj koja se fotka. Mrzim fotoaparate, kamere, slikanje, naslikavanje... Dragi isto tako, kao i vecina iz nasih obitelji. Jednostavno nismo takvi tipovi. Pa kojeg kukija da sam onda improvizirala od nicega?

Meni osobno zadatak je glup, besmislen i zabadanje nosa u neciju intimu. A dijete nije jedino koje je doslo u skolu bez iceg. (Upravo se javila da je stigla pa sam pitala.) Ocito da zadatak bas i nije bio pogodak.. I ne, nisam dovoljno ulizivacki tip da bih se ubila ispuniti uciteljicine fiks ideje u zadnji cas.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom