Pogledaj jedan post
Old 01.12.2006., 23:46   #3
Quote:
outofspace kaže:
Eto da i ja otvorim jednu temu.
Priča počinje da je jedna djevojka mome frendu rekla da bi htjela dečka koji je dobar, pažljiv, pristojan, itd., jer za nju zapinju samo neke budale, pa joj je on rekao da zna pravog dečka za nju. Točne detalje neznam, ali uglavnom moj frend kaže da dok je nabrajala karakteristike njoj "poželjnog" dečka on je u tome prepoznao mene. On je rekao da bi nas mogao upoznat i ona je pristala. Kako sam iskusan u takvim stvarima, rekoh mu da ta cura nema pojima o čemu govori i da sigurno ne traži takvog ko ja. No pošto volim nova iskustva, pristadoh da se upoznamo. Dogovorili smo se za neko piće (frend, njegova cura i ja), a pošto se ta cura osjeća ugodno u njegovom društvu i nju,i ona je pristala. Namjera je bila imat ugodnu atmsfer u koj bi se upoznali, pričali i zajebavali. I tako smo se našli u jednom bircu, sjeli, pričali o faksu i td., i onda sam primjetio da cura nakon 20 min gleda na sat. Da skratim, u jednom sam trenutku otišao do WC i dok sam se vratio cura je već obukla kaput i bila spremna otić (pitam se da li bi otišla da mi za WC nije trebalo manje od dvije minute). Uglavnom bez ikakvog opravdanja se pokupila.
Nisam kivan ni na tu curu ni na ženski rod, navikoh na te stvari ( ), no ovo sam napisao iz čisto jednog razloga da kad neka cura od ovih koje ovo pročitaju ne kaže da traži dobrog, pristojnog, pažljivog dečka, jer većina (naglašavam većina) ser. kad to kaže. Svi mi gledamo fizički izgled, i cure vole frajere. Poštujem iskrenost, al mrzim licemjere.
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom