Pogledaj jedan post
Old 28.07.2013., 17:27   #10
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
uhm... ne znam točno kako da odgovorim na pitanje iz naslova teme... mislim da sam ok kaj se rastanaka tiče imam 27...

plačem jedino za bliskim mi ljudima za koje znam da ih više nikad ikad neću vidjeti daklem, plačem samo na konačnim rastancima... ovo drugo su gluposti nekako si uspijem izracionalizirati da takva vrsta rastanka i pozdrava je samo privremena i da ću s tom osobom i dalje biti u super kontaktu kao i do sada, samo kaj će nas dijeliti kilometri... a u današnje doba, kilometri i nisu neka prepreka doduše, odnos se ponešto promijeni, ali nikada tako jako da s tom osobom više ne osjećam bliskost kao kad smo bili na istoj geografskoj dužini i širini jer ono, teško da se dobar odnos može pokvariti kilometrima
Bilo bi jako lijepo da si u pravu, ali iznenadila bi se koliko ti kilometri postanu važni kad si npr. iz Hrvatske, a jedna od osoba s kojom si se najbolje skužila, na drugom kraju svijeta, je npr. iz Kolumbije. Je, super, skajp je ludilo, ljudi se vole, ljubav je bezuvjetna...ali nije, jednostavno nije jednako snažna kad je na neograničen period dijeli ocean. I kad je ta skajp veza preko oceana zakurac (a znam da je, ruši se svaki tri ipo sekunde). Ne pričam o udaljenostima - joj, preselila je u Otočac, a ja sam u Kninu, uh, sranje.
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom