Pogledaj jedan post
Old 30.03.2012., 13:52   #16
Pozdrav, mame!
Vidim da vas nekoliko ima problem s peruti. Mi smo do prije dvije godine skroz vukli taj problem, malenoj se čak znalo napraviti i nekoliko krastica po glavi, pa bi se to gnojilo, pa smo to trackali antibakterijskim kremama što, naravno, znači da je morala okolo hodati masne glave....

Sad, nemojte me razapet, sama to nikad ne bih napravila, ali ped mi je rekla da očito nježni šampončići i balzamići i ulja ne pomažu i da uzmem šampon protiv peruti. Dvije noći nisam spavala, kako ću djetetu od 7 godina prati kosu tako jakim šamponima? Pa sam uzela head&shoulders i oprala. I sad više nema perut, s tim da sam h&s koristila nekoliko puta, a sad joj naručujem iz Avona šampon od čajevca i mente. Eto, nama je to pomoglo, premda mislim da dijete mora biti veće jer ovi šamponi nikako ne smiju ući u oči.

Inače, on topic, nosi frizuru do ispod brade jer je htjela izjednačiti šiške s ostatkom kose. Do tog šišanja uvijek je imala dugu kosu prepunu špangica, kikica, repića... Sad s 9 godina očito više ne da da mama šefuje, pa eventualno stavi rajf da joj kosa ne ide u oči dok piše. Jedino u posebnim prilikama traži "krpice" pa joj onako nakovrčanu kosu moram zakvačiti špangicama i ispadne super punđica.
__________________
Bolje ispasti glup, nego ispasti iz aviona.
Cikla Oraščić is offline  
Odgovori s citatom