Pogledaj jedan post
Old 28.11.2011., 11:32   #47
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nikoga ja ne napadam, samo iznosim svoje mišljenje o čovjeku koji na svom blogu piše pozitivno samo o dionicama koje trenutno posjeduje......to što se vama to mišljenje ne sviđa je izgleda problem, i sad imamo problem......vi se ne slažete s mojim mišljenjem a ja ga neću promijeniti........zahebana situacija
WTF, pa to rade svi , ne samo sa dionicama nego sa tenisicama koje kupe , auto koji kupe , televizor koji odaberu, mobitel koji imaju ..a pogotovo u špekulativnijim stvarima kao sto su dionice, fondovi, kupovina stana i sl. Naravno da svi isticu ono pozitivno u svom odabiru, da bi lakse prebolili eventualne mane.
Naime , ja slabo znam ko je taj covjek, polako pocinjem kuziti, al ono sto skroz kuzim je da ga dobar dio forumasa napada.Kolko sam skuzio, za tog lika su bitne dvije stvari : lik vodi privatni blog i lik ima love.
ali pobogu ne tjera on nikoga na kupnju, naravno da ima veci utjecaj na potencijalne CROBEXOVCe od čovjeka koji vodi blog o vlasititim promisljanjima o nastanku svijeta dok je napusen, al to je i ocekivano.

Kazem, neznam covjeka, al navrli ste na njega, bar ima hrabrosti se potpisati iza onoga o cem pise.I naravno da nekad nije u pravu, o cem pricamo, dogodila se 2008a, tad su svi pusili.

Quote:
Mene baš briga za likov blog, načine investiranja i ostalo... ali kad mu daju takav mediskij prostor sa stajalištem da treba ulagati u dionice usred krize pa navuće naivnu rulju onda mi je to stvarno... ajde da još usporedi ulaganje u nekretnine sa dionicama na svjetskim burzama, ali ono sa dionicama na ZSE...

I sami uviđate koja je ZSE banana i žabokrečina i koje sve zamke nosi i kada likovi kao on su u stanju formirati cijenu neke dionice na burzi, ma bježi od toga...

Ljudi ovdje koji puno više znaju o dionicama pa se muče s našom burzom, a sada bi trebao neki average Joe ulagati u dionice umjesto u nekretnine. Možda bi se trebao promjeniti mentalitet ljudi od ulaganja u samo dionice, ali što je loše za prosječnog čovjeka od ulaganja u jednu nekretninu... koju isto ako kupiš u ovoj krizi po povoljnoj cijeni nemora ništa biti lošija investicija od ovih naših dionica...

Zašto tip na svojim blogovima piše samo o RH dionicama, takav jedan mag bi se trebao dokazati na svjetskim burzama ako je tako pametan...
eee al s ovim se slazem u potpunosti.Treba ima muda ljude nagovarati da usred najvece krize od 29e, ako jel spojimo ovo danas sa 2008om, da se ulazi u nesto kao sto su dionice.Iako to naravno moze super zavrsiti, ako sljedece proljece bude osim cvijeca i procvat svjetskog gospodarstva , sad uci u dionice bi znacilo jedno 200-500 posto zarade u nekom srednjem roku ,svi sretni, al brate mili treba ima hrabrosti ljude navlaciti u dionice kad neznas kaj ce sutra bit s kojom drzavom EU, s valutom, sa svjetskim gospodarstvom..

i onda se nadodaje jos i ovo : zasto pobogu navijati samo za dionice na ZSEu?Pa ovo je mala bara gdje su tri i pol dionice likvidne , ak je znalac nek nudi neke perspektivne svjetske dionice ,a ne petrokemiju Meni nebi palo na pamet utuc lovu na crobexu u ovak neizvjesnom vremenu.

Zadnje uređivanje MMachéte : 28.11.2011. at 11:40.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom