Tema: Anksioznost
Pogledaj jedan post
Old 25.09.2006., 20:05   #1957
Quote:
clarity kaže:
da. anksiosnost je kad si satima danima mjesecima u nekakvoj tjeskobi zabrinutosci strahu dok panicni napad traje odredeno vrijeme, vecinom kazu najvise pola sata. iako je panicni napad napad anksioznosti, dalje od tog napada osoba ne mora biti anksiozna sto bi znacilo da postoje i panicni napadi bez anksioznosti . na zalost obicno se dogodi da osoba koja ima panicne napade s vremenom ako se ne lijeci postane anksiozna , pocne zivjeti u strahu od moguceg napada, pocinje izbjegava mjesta i situacije gdje je imala napade, razvije razne fobije...


vidiš kod mene je bilo sasvim suprotno tomu tj. i prije nego sAm saznala da sam anksiozna nikako nisam povezivala odlazak na trg i trenutačni napadaj panike zbog toga što je to trg.Ja zapravo nisam imala pojma šta se dešava i nikada nisam izbjegavala trg)pogotovo jer zbog prirode posla moram da ga pređem i više puta dnevno) nego sam svoje simptome povezivala s nekim eventualnim fizičkim razlogom.


Da sam znala da patim od nečega što se zove anksioznost pa da sve to skupa dobije neki smisao tek tada bih izbjegavala trgove.

nekada je dobro živjeti u blaženom neznanju.
impoSIBILA is offline