Pogledaj jedan post
Old 05.07.2008., 22:30   #34
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Kod e.coli Ninur se pije prva kutija 2x dnevno jedna kapsula, a slijedećih 6 mj. jedna kapsula dnevno. Jednino je se tako adekvatno može istrijebiti.

Preporučujem i d-mannose šećer. On funkcionira na način da se razmuti u soku ili vodi i popije, vrlo brzo dolazi do mjehura gdje obloži stjenke. Kristalna struktura mu idealno odgovara strukturi e.coli koja se veže za njegove kristale, a kod mokrenja se izbacuju u potpunosti vani zajedno sa šećerom, te se na taj način sprečava daljnje stvaranje novih kolonija bakterija.

D-mannose se trenutno može dobiti jedino putem interneta. Preporučujem ga iz vlastitog iskustva.
ma fućkaš ti Ninur.

ja sam popila dvije kutije Ninura prije mjesec i pol dana...nakon dva tjedna išla na urinokulturu i nalaz - sterilan.

Samoincijativno ponovim za slijedeće tri tjedna i dobijem nalaz u petak gori je od onog prvog na 5 mi je e.colii.

ginić PVT mi rekao...neka vam doktor da pravi lijek a ne onaj koji košta 20 kuna
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom