Pogledaj jedan post
Old 25.02.2013., 14:14   #11
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Tako i je kako ti zvuči , nema ručka, samo je ... oni to zovu užina! U jednoj smjeni je za 1. i 2. razred poslije drugog sata, a za 3. i 4. poslije trećeg sata. A u drugoj smjeni su poslije drugog sata 5. i 6. razred, a poslije trećeg 7. i 8.
U pol 10 ujutro za uzinu dobivaju cuspajze i jela tipa pečena piletina+mlinci...hm, meni je to cudno. Pa koliko im traje odmor? Inace je veliki odmor za uzinu bio 15min (ako se dobro sjecam), ja za to vrijeme ne bih stigla nis pojesti.

Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Nema dobivanja. Ima plaćanja.
Istina, subvencioniranoga. ali svejedno tko plati, dobije. Izuzetak su socijalni slučajevi.
Pod "dobiti" nisam mislila dobiti zabadava.
Quote:
Svi, gdje uopće postoji boravak, mogu kupiti jutarnji obrok, ručak i popodnevnu užinu. Gdje boravka nema, mogu kupiti i dobiti doručak, ako su ujutro, ili užinu ako su popodne u školi.
To nije upitno, ili ne bi trebalo biti. Upitna je kvaliteta obroka u nekim školama, ako sam dobro shvatila.
Pod jutarnji obrok mislis na onaj pod velikim odmorom, iza drugog ili treceg sata?
Jer, cini mi se da drugi to nazivaju "uzina", bas kao i obrok u isto vrijeme (pod velikim odmorom) u popodnevnoj smjeni.
A dorucak neki dobivaju prije nastave, ako u skolu dolaze ranije.
Mislim da je Summer pitala i to...koliko ima obroka:
"Rasprava na drugoj temi me potaknula razmisljanje pa sam skuzila da nemam pojma ni kakav je hrana momentalno u skolama, niti koliko obroka djeca uopce dobiju."
kajpa is offline  
Odgovori s citatom