Pogledaj jedan post
Old 23.08.2006., 22:18   #67
Evo još jednog apsurda. Danas sam sreo jednog frenda koji je prije godinu i pol sam sebi lakirao hrastov parket sa Chromodenom. Nisam vidio rad ali on mi kaže da je ispalo savršeno. Na moj upit o pojavi famoznih točkica ostao je prilično iznenađen (kao "kakve pobogu točkice ???"). Tip je obrusio parket i direktno lakirao bez temeljnih premaza. Inače tip je nekakav činovnik u HT-u, on onako u fušu zna izlakirat parket susjedima (znate ono za pivu!!). Apsurd je u tome što tip nije nikakav profesionalac a lakira ko zmaj. Inače i od tih susjeda kojima je lakirao (uglavnom sjsjnim Chromodenom) nije bilo nikakvih reklamacija. Svi kažu da je zakon. Čak sam mu i ja rekao ako mi ne ispadne dobro nakon parketara da ce mi on popravit. Pitao sam ga za tehnologiju. Kaze mi da se ne preporuča lakirati kad je kišno vrijeme, temperatura zraka bi trebala biti oko 20 stupnjeva, da je komponente mješao ručno i sačekao 20tak minuta da 2 komponente odstoje kako bi sav zarobljeni zrak nastao prilikom mješanja izašao iz mješavine. Inače, nema još odgovora od Chromosa.
kefren is offline  
Odgovori s citatom