Pogledaj jedan post
Old 28.08.2010., 12:26   #6
Quote:
Lord H.G. Wells kaže: Pogledaj post
Nemože se puno toga urediti.

Po meni je najbolje imat Fan page o nečemu. Takvih imam nekoliko, skupljam članove. Nisam još ni jednu komercijalno iskroristio, ali nadam se da ću brzo. Plan postoji

Nema nikakve direktne zarade od facebook stranica.
Najbolje šta se može napravit je:
-imat stranicu usko vezanu uz grupu (ili grupe), te putem grupe promovirat istu, i na taj način dovodit ljude na Vaš site.
-prodavat neki x proizvod putem grupe. Proizvod naravno mora biti usko vezan uz grupu.

Prije svega, bit je imat aktivne grupe, dakle, nema smisla imat 50 000 članova, ako su tu ljudi samo zbog naziva ili sl. Bolje je imat grupu od par stotina ljudi, ali na kojoj će ti isti ljudi sudjelovat, komentirat, stavljat linkove, slike...

Također, još postoji način zarade od grupa je taj da ih se proda (vidija sam na nekoliko foruma da se priča o tome)
evo skinut mi ban napokon....pa mogu pisati.

Malo sam pretraživao i postoje neke aplikacije kojima bi se mogla stranica preurediti, ali još ne kontam ništa, pa o tom potom....

Ja imam jednu stranicu, Fan site gdje me već kontaktiraju da se tamo reklamiraju....za sada besplatno, jer su to druge stranice, ali kontam da bi se moglo i firmama to ponuditi, jer nije malo kad imaš 10 000 fanova.....velika je to ipak populacija....još i ako netko lajka....uh

Da, za Grupe sam i ja vidio da se mogu prodati, zato što imaju jednu prednost pred fan siteom, a to je što svim članovima grupe možeš poslati poruku, odnosno, spamati ih, a to je puno direktnije nego postaviti nešto na fan site...

ali čekam da se javi ovaj koji je nešto spominjao sms zaradu, e to me baš zanima koja je shema.

I mislim da bi dobar posao bio otvaranje Facebook Fan sites kao što se prije radilo za web stranice, jer mnogo ljudi još ne kuži prednosti facebooka.

Dobra stvar fan site je i što možeš povezati twitter sa time, te sve što radiš na fejsu, automatski ide i na twitter, ne znam ima li i grupa tu opciju.

I da, nekako sam mišljenja da ljudi preferiraju fan site, nego grupu....ne znam zašto, ali imam takav dojam.....
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom