Pogledaj jedan post
Old 16.04.2012., 23:05   #12
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
obožavam svog pizdeka i on mi je atm jedina sreća u životu.

ne jer imam dijete, nego jer sam se dovela u ovu situaciju u kojoj ne samo da trenutno nemam vjere da ću od svog života napraviti po pitanju karijere išta vrijedno spomena i ponosa, nego se uz to zbog čitave situacije smatram lošom majkom.
Manje bitne stvari sam obrisala, citiram ono sto smatram bitnim.
Obozavas ga.
Ne volis sebe.
Ne vjerujes da ces ostvariti karijeru vrijednu ponosa.
Smatras se losom majkom.
Moj je prijedlog:
Iskoristi to obozavanje svog djeteta i ostvari jednu karijeru vrijednu ponosa, voli ga i dalje, bavi se njime, ne onako povrsno, nego zbiljski, budi bolja mama...posveti se tome vise i uzivaj u svojem majcinstvu i karijeri uspjesne mame. (relativno uspjesne, nemoj se zanositi s nekim idealim, toga nema)
Ako stvoris od tog djeteta sretnu osobu, zadovoljnu samom sobom, ostvarila si karijeru vrijednu ponosa i divljenja.
Da, sebe ces sigurno morati malo zapostaviti, ali nemoj se zato mrziti ...stignes neke stvari obaviti i naknadno, nikad ne znas sto te ceka.
I mnoge koje su rodile planski u sretnom braku...mogu se osjecati isto kao i ti,...dakle, nemoj da ti to bude izgovor, za ucenje,fax i vlastitu srecu ok, neka, nek to ceka...ali izgovora da ne mozes biti bolja mama (ako sada nisi time zadovoljna) jednostavno nema - mozes.
Hrabro i sretno!
kajpa is offline  
Odgovori s citatom