Pogledaj jedan post
Old 17.01.2006., 11:13   #8
Mene zanima da li bi ljudi potpisali peticiju o micanju te emisije sa TV-a ili barem da na pocetku svake moraju ispraviti sve netocne navode od prosle. Mislim tko je ovdje lud? DRZAVNA TELVIZIJA, kojoj se placa namet u obliku pretplate i kojoj je uloga izmedju ostaloga i sudjelovanje u OBRAZOVANJU GRADJANA, u ovoj emisiji u onih 30 sekundi koje sam imao zivaca pogledati izjavljuje da je "neoborivo dokazana interakcija kvantnog vakuma i mozga, sto je dokumentirano u nizu vrhunskih casopisa. Tako je dokazano da nam se svijest nalazi u kvantnom vakumu." Citat glasi poprilici ovako. Dakle to je direktno laganje gledateljima i ustvari osnova za kaznenu tuzbu protiv javne televizije. Neka postoji i nadriznanstvena emisija, ali bi tada barem recenice izrecene u njoj morale nositi nekakvu dozu opreznosti. Pa u ....@$%^* @%* jel bas to #%^&* od emisije mora biti perjanica "znanstvenog programa HTV-a"? Nek ode na RTL, NOVU ili OTV, pa nek se pokriva reklamama za viskove, uredjaje za beskonacan zivot i kamencicima za prociscavanje cakri . . .
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Odgovori s citatom