Tema: Alimentacija
Pogledaj jedan post
Old 23.01.2007., 20:50   #18
Możeœ (i trebala bi) otvoriti parnicu na sudu za neplaćanje alimenata na Dijete za cijeli period za koji nije plaćao zajedno sa ustavnim odsecima.
Nema veze œto nema rastave jer svaki roditelj je OBAVEZAN odrżavati svoje Dijete do njegove neovisnosti (kada zavrœi œkolovanje) a najmanje do 18 godine starosti.
U tom istom pozivu zahtjevaj (da ga uplaœiœ) da mu se ograniće roditeljska prava jer nićim ne doprinosi uzgoju Djeteta niti se njim uopće ne interesira nit kontaktira.
Pamti o tome da trebaœ imati svjedoke i dokaze.
Svjedoci=svi koji znaju da se ne brine o Djetetu i ne interesira se njim.
Dokaz=napiœeœ da Ti nije dao na uzdrżavanje Djeteta ni kune a ON će MORATI dokazati da to nije istina.

Ako si ovdje napisala istinu nemaœ se œta bojati.

Kada dobijeœ sudsko rjeœenje za alimente i ako mu eventualno ograniće roditeljska prava imat ćeœ u rukama dva aduta koji Ti mogu pomoći kod event. rastave da ju dobijeœ zbog njegove krivice a onda će on morati osim Djetetu i Tebi da plati alimente

Ako će on u medjuvremenu htjeti vidjavati Djete ne brani im to!
Dijete nikada nije krivo ni za œta œto su odrasli "spetljali"!

Odgovaram Ti zato jer mi je krivo œto je Dijete zanemario a na taj naćin możda će se prisjetiti o njegovom postojanju i da mu je on tata...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom