Pogledaj jedan post
Old 11.03.2008., 21:07   #4
Sa pravne strane ne možeš ništa napraviti jer si ti kriv za propust koji si napravio. A napravio si taj propust da nisi čitao što ti piše na ugovoru koji si potpisivao. Nisi čitao ni opće uvjete kada si uzimao flat rate od t-coma, niti si pitao u Optimi hoće li oni u tvoje ime raskinuti sve tvoje usluge kod t-coma ili samo liniju. Niti si se raspitao na koji način funkcioniraju t-comovi tarifni paketi. Dakle start paket je jedini paket na kojeg ti ne ide pretplata ako nemaš spajanja taj mjesec. Ona druga dva paketa što imaju u ponudi se naplaćuju bez da imaš i jedno spajanje. Dakle ti si u siječnju i veljači koristio t-comov flat rate iako se nisi spajao. Nisi ga odjavio i to znači da si ga koristio. Ako razmišljaš o nekakvom prigovoru njima šalji ali mislim da ti neće biti uvažen. Ako ih misliš tužit mislim da nemaš pravne osnove. Neka me stariji kolege isprave ako sam u krivu ali smatram da nisam.
Da zaključimo, kao što je jednom rekao prof. M*****: "Kolega di ste to pročitali u Večernjem? Ne zanima me! Neznanje ne opravdava kolega!"

E da možeš se spajat sa userom od jedne firme na liniju od druge. Sve dok podmiruješ račune uredno njih ustvari ne zanima čiji paket trošiš. Uzmeš t-comovu liniju i spajaš se sa iskonovim userom, uzmeš optimu i trošiš t-com flat. Sve to ide u isti koš. Jedino moraš znat sam podesit ruter jer ti ga u korisničkim podrškama neće podešavat ako im kažeš da koristiš username druge firme iako si od njih uzeo liniju i ruter. Ustvari reći će ti da to nije moguće. No za taj tehnički dio posjeti tehnički dio foruma da ne idemo offtopic.

Zadnje uređivanje YohY : 11.03.2008. at 21:09. Reason: nećemo imena stavljat :D
YohY is offline  
Odgovori s citatom