Pogledaj jedan post
Old 13.06.2005., 20:15   #15
Quote:
MissMusculo kaže:
ali opet i ako rezultat ovog testa nece biti pouzdan ipak cu znati ako budem negativan da ako sam zarazena onda je to od zadnjeg partnera i bezobzira na sve normalno je da cu se odgovorno ponasati. Samo prvenstveno sam isla na testiranje zbog tog zadnjeg puta i to me najvise brine ali test cu sigurno ponoviti za 5 mjeseci opet nisam uopce razmisljala o tome da treba proci 6 mjeseci..
znam da ne bi trebala kalkulirati ali ako sam se zarazila pred 5 godina od tog svog decka stranca mislim da bi do sada vec osjecala neke komplikacije a i imala sam podosta partnera nakon njega i sa svima sam sada u ok odnosima , jedan je cak i dobio dijete mislim neznam nikad se nezna..joooj stvarno grozno sama se sebi cudim kako sam mogla tako neodgovorno ponasati samo zelim svima reci da imaju pameti u glavi...da im se ne desi kao ovo meni..

Znas sta, zvucis totalno parnoidno, malo si preuvelicala, izvodis preuranjene zakljucke, jos uvjek ne znas nista i vjerojatno nemas nista, ne panicari.
Slazem se da si bila neodgovorna, ali, ponavljam, najverojatnije su OK i zdrava, samo uspanicena
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom