Pogledaj jedan post
Old 14.04.2012., 10:46   #1371
Moj sinčić ima tek mjesec i tjedan dana i u nazad dva tjedna na licu se pojavio prvo sitan osip za koji su se svi jednoglasno složili da je to čišćenje kože uobičajeno za male bebe.. Osip se širio, na nekim mjestima nestajao a na nekima gdje su se osušili ti sitni prištići i pojavila prhut. Na tjemenu su to kao neke žučkaste ljuskice koje se ne daju ukloniti a takvih ljuskica ima i u obrvicama i na ušima.. Danas kad se probudio bio je sav crven u licu i sav "perutav" a oko uha mu je kožica toliko suha da ima male krastice.. Očajna sam! Pedijatrica ga je pogledala još pred par dana kad mu lice još nije bilo toliko crveno i konstatirala da mooožda ima probleme s kožom i da se vidimo na kontroli za mjesec dana.. Da li je to seboroični dermatitis..? Ima li netko od vas saznanja ili iskustava s takvim problemom al kod male djece? Ja ga trenutno mažem s maslinovim uljem i Cattier mliječnom kremom u vrlo maloj količini.. Najgore mu je lice, tjeme i ramena. Po ostatku tijela ima sitan osip osim na nogama i guzi. Jel mi netko može predložiti nekog dobrog privatnog dermatologa...?
__________________
ALBUMI
alexandra_zg is offline  
Odgovori s citatom