Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 17:47   #2795
Evo opet cu se vratiti na spol djeteta.Ako nista drugo,ima primjer u uzoj obitelji kaj tamo znaci biti roden kao sin ili kao kcer.Boran vs Narin
Znaci ostavimo po strani obican puk,gledajmo samo aginu djecu,kao sto ce biti i njeno,sin ili kcer.
Pa zar ona stvarno ne zna zbrojiti 2 i 2 i vidjeti kako ce zivjeti njena kcer,a kako sin.Samo pogleda ovo dvoje.
Mada zaboravila sam,kako ce ona to sve promijeniti,pa ce se eto prek noci polozaj zena toliko poboljsati da ce njena kcer ili sin uzivati isti polozaj
Nadam se da je ova njena epizoda o sinu/kceri gotova,da ju nece i dalje povlaciti jer me iritira taj nedostatak zdravog razuma.Jedno je gledat njen inat,tvrdoglavost,a drugo glupost.

Inace nemam puno primjedbi na prijevod,jer jezik ne znam,pa ne mogu niti suditi jel prevedeno dobro li ne,aliiiiiiiii ocekujem toliki stupanj profesionalnosti da bar ime prepisu/napisu onako kako glasi,a ne da oni nanovo krste likove.

Jedva cekam veceras,netko rece da ce napokon biti usutkana ona spodoba poznatija kao xxl gebis
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline