Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 10:17   #126
Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Bogme kolega, skidam ti kapu za dnevnk...

Ja sam kiperas u Zg, i zaista se nagledam i dozivim sve i svasta, ali ti bogme imas materijala i za knjigu....

Samo nastavi, pozdrav sa uzarenog Zagrebackog asfalta!
Hvala na komplimentu

Quote:
mr.navigator kaže: Pogledaj post
Actros ima i više problema s elektronikom nego Stralis. Baš ovakvo nešto slicno ako ne i opasnije se i meni događalo s actrosom, imao sam problema sa servisom, napišem ubrzo o tome.Što se tice brizine Stralis je tu ipak jedan od najboljih




ja bi isto bio ljut i lajao u cb kada bi me actros sustigao u brdu a vozim scaniu hehehe. Ovo sam vec vidio u tvojim prethodnim postovima, svaki put ista prica, i uvijek je u glavnoj ulozi (ne)mocni actros. Više nitko ne vjeruje u lovacke price
A ti si dežurni? Čudo božje! gdje su ti "mikiji" ..paško patak i ostali ? Samo laprdaš a nigdje ništa ni slike ni dokaza....danas još dobijaš odgovor u praktičnom testu koji provodi lastauto omnibus u suradnji sa špedicijom Fehrenkotter....7 kamiona kupljeni novi u dugoročnom testu U ŠPEDICIJI i o problemima s njima ....pa možda konačno začkomiš ....od tvog Actrosa ni podatka, zašto kriješ ko zmije noge???? Ni godište , ni prijeđena kilometraža, ni kad je uvezen....ništa o detaljima samo laprdanje da ne valja.....a da konačno počinješ održavat kamion???? I to ispravno a ne sam "stručno" prtljat jer vidiš da si napraviš više štete kad misliš " stisnut i prdnut" ....moj ima 308.000 km prijeđenih i osim redovitog servisa ne vidi radionu....sad su mu 2 godine starosti....ja scaniu nebi da mi je poklone! A razloge sam davno naveo!

I još nešto bitno....plati vozača kako spada pa ćeš dobiti i dobre vozače koji znaju sa tehnikom, sve što uštediš na njegovoj zaradi plaćaš u troškovima održavanja mnogo više! Još ima dobrih vozača u Hrvatskoj ( nisu svi u Sloveniju otišli zbog plaće) samo je pitanje ima li dobrih gazdi????

Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
Actros1841 kako bi to izgledalo sa onim amerikancima uz brdo kako se oni tu ponašaju Actros vs Kennwortha ??
Neznam Slatky nisam vozio Kenny nikad, vozil sam ono par krugova jednog starog Internationala i vjerujem da je razlika nebo i zemlja...tu i tamo ( rijetki su na njemačkim cestama) kad prođu čuješ samo grmljavinu iz "sidepipe" a uporedni test sa europskim kamionima još nije koliko znam napravljen....ono što znam jeste da su oba na nesinkroniziranim mjenjačima ( ameri ne vole ništa drugo te naručuju skoro pa isključivo ručne mjenjače nesinkronizirane i u pravilu Fuller ( eaton) )

Možda jednog dana potražim ( znam da ima firma ) gdje se može "rentat" za "event drive" Kenny ......jer u SAD nemam namjeru odlazit!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom